O Firmie

O Firmie

Firma nasza istnieje w Pobiedziskach od 1995 roku pod nazwa Skład Handlowy Szczepańscy. Swoją działalność zaczynaliśmy od sprzedaży artykułów przemysłowych na powierzchni kilkudziesięciu metrów kwadratowych.

Będąc firmą rodzinną w pełni jesteśmy zaangażowani w działalność i rozwój firmy. Od początku swojej działalności sukcesywnie dążymy do powiększania asortymentu naszej firmy, a co z tym idzie zwiększamy powierzchnie handlową.

W roku 2007 nastąpiła gruntowna przebudowa firmy o kilkaset metrów nowoczesnej powierzchni handlowej. Dzisiaj na powierzchni ponad 700m² oferujemy naszym szanownym klientom ponad 15 000 artykułów z dziedziny budownictwa i majsterkowania. Do dyspozycji klientów oddajemy również dogodny parking.

Oferujemy Państwu szeroki wybór artykułów metalowych, instalacyjnych, elektrycznych, ogrodniczych, budowlanych oraz wyposażenia wnętrz. Jesteśmy również autoryzowanym dealerem firm STIHL i STIGA oferując przy tym szeroka gamę nowoczesnego sprzętu do lasu i ogrodu.

Dysponujemy również komputerowym mieszalnikiem do farb i tynków Tikkurila, Ceresit, Baumit mając do wyboru kilka tysięcy kolorów. 

Kupując w naszym składzie mogą Państwo skorzystać z dowolnej formy płatności: gotówką, kartą lub w systemie ratalnym.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej firmy w Pobiedziskach przy ul.K.Odnowiciela 21, mamy nadzieje, że aktualny wizerunek serwisu internetowego zapewni Państwu szybki dostęp do aktualnych informacji o samej firmie jak i jej ofercie.

O Firmie